Infolinia (pn-pt, 8-16): 71 738 19 09

Dowiedz się więcej

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Dr. Max Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-613), przy ul. Krzemienieckiej 60a.
  2. Osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych jest administrator danych osobowych dostępny pod adresem e-mail: [email protected].
  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia drogą elektroniczną, za pośrednictwem adresu e-mail lub telefonicznie, odpowiedzi na pytanie zadane przez Państwa w wiadomości e-mail i przesłane na adres elektroniczny Dr. Max sp. z o.o. podany na stronie internetowej Serwisu Internetowego – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO tj. na podstawie zgody wymaganej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną i art. 172 Prawa telekomunikacyjnego. Przesłanie przez Państwa zapytania na adres elektroniczny Dr. Max sp. z o.o. podany na stronie internetowej Serwisu Internetowego stanowi zgodę udzieloną Dr. Max sp. z o.o. na przetwarzanie Państwa danych w celu udzielenia odpowiedzi przy wykorzystaniu Państwa adresu e-mail lub numeru telefonu.
  4. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez upoważnionych pracowników administratora danych. Odbiorcą Państwa danych osobowych mogą być zewnętrzni dostawcy usług IT – na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  5. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.
  6. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wyjaśnienia sprawy w związku otrzymaniem od Państwa zapytania przesłanego na adres elektroniczny Dr. Max sp. z o.o. podany na stronie internetowej Serwisu Internetowego lub do momentu wycofania zgody.
  7. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  8. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO.
  9. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność realizacji celu wskazanego w pkt 3 niniejszej klauzuli.
  10. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania.